Hlasujte pro Medlánky v Dáme na vás 2023

Hlasujte v 7. ročníku participativního rozpočtu Dáme na vás

Opět jsme letos dali hlavy dohromady a podali další medlánecký projekt do brněnského participativního rozpočtu Dáme na vás. A my to bez vás nedáme 🙂 Pojďte s námi hlasovat pro projekt Lanová stezka a rozšíření Haldy, kterým bychom doplnili naši oblíbenou Haldu o nerezovou skluzavku, jednoduchou lezeckou stěnu a další přístup. Kromě toho bychom vytvořili lanovou stezku okolo Haldy s náročností pro děti ve věku 6-12 let. Hlasujte na https://paro.damenavas.cz/vy-rozhodnete/. Děkujeme za vaše hlasy!

Klára Drápalová

Navrhovatelka

Již sedmým rokem umožňuje participativní rozpočet občanům města Brna zapojit se do rozhodování a využít vyčleněnou část rozpočtu města pro zlepšení Brna nebo života v něm. Za městskou část Brno-Medlánky postoupil do celoměstského finále projekt s názvem Lanová stezka a rozšíření Haldy. Návrh projektu počítá s rozšířením hřiště o skluzavku, lezeckou stěnu a další přístupovou cestu. Dále můžete podpořit řečkovický projekt Veřejné víceúčelové hřiště v lokalitě Škrétova a Kremličkova, tedy v blízkosti městské části Medlánky. 

V případě zájmu o další podrobnosti nebo pro seznámení se s dalšími projekty můžete navštívit galerii projektů na webové stránce paro.damenavas.cz. Samotné hlasování probíhá opět v období od 1. do 30. listopadu. Každý občan Brna starší 18 let s trvalým bydlištěm v Brně má možnost udělit pět kladných a dva záporné hlasy. Hlasovat lze prostřednictvím stránek www.paro.damenavas.cz nebo také skrze účet na Brno iD. V případě, že nemáte možnost hlasovat elektronicky, můžete nás v daném termínu navštívit osobně na Odboru participace Magistrátu města Brna na nové adrese Husova 3, na pobočkách Knihovny Jiřího Mahena nebo také na každoroční panelové výstavě na náměstí Svobody.

Výstava probíhá v tradičním termínu od 25. října do 9. listopadu a ve vybrané dny nás zde naleznete ve stanu Dáme na vás s možností odhlasovat přímo na místě. V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností vám budou na místě k dispozici naše koordinátorky, které vám se vším rády pomohou.  

Pro aktuální informace můžete sledovat náš Facebook Dáme na vás, kde informujeme o všech akcích, novinkách a projektech.

Nenechte si ujít tuto příležitost a přispějte svým hlasem! Dáme na vás