Hry pro Medlánky se vydařily

4. 9. 2016 se uskutečnil již třetí ročník Her pro Medlánky, které pro vás každoročně připravují členové OPM.  Zájemců o sportovní odpoledne se sešel značný počet – registrovaných účastníků jsme napočítali 158 a jejich doprovod byl nesčetný.

Pro děti byly kromě 7 disciplín sportovních připraveny také závody v běhu a to ve čtyřech kategoriích dle věku účastníků. Stanoviště byla permanentně obsazená dětmi, plnícími úkoly fyzické zdatnosti, jako například skok do dálky, hod na cíl či slalomový běh, počet účastníků běžeckých závodů byl také utěšený, a tak všechny sladké i „opravdové“ medaile byly malým sportovcům po zásluze úspěšně rozdány. Dospělí si zaběhli pro medaile v pěti a desetikilometrovém závodě. Příjemné počasí a možnost občerstvení na místě ještě přispělo k dobré náladě a radosti ze společně stráveného nedělního odpoledne.

Malá ochutnávka atmosféry letošních Her pro Medlánky je k vidění na přiložené koláži. Již brzy vám zprostředkujeme více fotografií, pořízených naší dvorní fotografkou Blankou Teplanovou, které velmi děkujeme. Děkujeme také všem ostatním, kteří se na organizaci podíleli.