Jak se nám vydařily Hry pro Medlánky – fotografie a vítězové

Sportovní odpoledne plné her

Za velmi krásného počasí se v neděli 28. 9. 2014 uskutečnily na sportovišti u rybníka Hry pro Medlánky. Toto letos poprvé spolkem Občané pro Medlánky pořádané sportovní odpoledne pro děti i dospělé bylo plné zábavy a dobré nálady. U rybníka bylo plno, vidět bylo zejména mnoho rodin s malými i většími dětmi.

Poté, co se přítomní zapsali a dostali nalepovací registrační čísla, mohli absolvovat sportovní disciplíny jako slalom na trávě, skok do dálky, střelbu na branku či koš, hod na cíl nebo skok v pytlích. Všechny děti byly po splnění alespoň šesti disciplín odměněny čokoládovou medailí, diplomem a balónkem. Vyvrcholením sportovních klání byly běžecké závody. Děti všech věkových kategorií běžely čtyři různě dlouhé trasy v okolí rybníka. Závody byly napínavé a vítězství rozhodně zasloužená.

Vedle dětí mohli soutěžit také dospělí. Hlavním lákadlem pro ně byly běžecké závody, ve kterých se soutěžilo o víc než jen diplom a čokoládovou medaili. Běžela se trasa ke studánce a zpátky dlouhá 3 km. Všem zúčastněným odvážlivcům se dostalo velké podpory z řad přihlížejícího publika.

Kromě sportovního vyžití se účastníci mohli občerstvit u stánku s limonádami, výbornými steaky a tortilami. Na závěr, po slavnostním zakončení her, si mohli děti a dospělí opéct špekáčky v přírodní zahradě u zapáleného ohně.

Toto krásné odpoledne bylo plné nejen slunečních paprsků, ale i dětského smíchu, dobré nálady a pohody, a to je důvod proč rádi pořádáme takové akce.

 Klára Drápalová

VÍTĚZOVÉ BĚHU:

KATEGORIE 0 – 3 LET:

1. Karin Hudáková

2. Tomáš Klusák

3. Robert Svoboda

KATEGORIE 3 – 6LET:

1. Ondřej Charvát

2. Karolína Hubáčková

3. Patrik Ondruška / Nela Ptáčková

KATEGORIE 1. – 3. třída:

1. Filip Matouš

2. Matyáš Muroň

3. Marek Jan Čermák

KATEGORIE 3. – 6. třída

1. Martin Zábej

2. Klára Poloková

3. Lukáš Macháček

KATEGORIE BĚHU DOSPĚLÝCH – 3 kilometry

1. Šerban Baciu

2. Martin Teplan

3. Michal Bulička

VÍTĚZŮM SRDEČNĚ GRATULUJEME !

FOTOGRAFIE  NAŠÍ FOTOGRAFKY NAJDETE ZDE A BUDOU POSTUPNĚ DOPLNĚNY :

http://btphoto.rajce.idnes.cz/OPM_-_Hry_pro_Medlanky_2014-09-28

Můžete si fotku u nás i vyžádat ve větším rozlišení, stačí napsat na kontakt číslo.

FOTOGRAFIE NAŠICH NADŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ:

http://serbanbaciu.zonerama.com/Album/438299

DSC_8587