Krabice od bot 2020

Předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice proběhne v roce 2020 již po desáté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům a odnesou na některé ze sběrných míst, které ho předá potřebným. Vloni tak mělo hezčí Vánoce více než 35 000 dětí z chudých rodin, nízkoprahových zařízení a azylových domů. Sbírku pořádá Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR.

I my v Medlánkách se jako každý rok zapojíme a budeme krabice sbírat, i když letos v jiném režimu.

Krabice můžete donést výlučně na Úřad městské části Brno-Medlánky, Hudcova 7 a to od 23.11. do 11.12.2020 a to v čase podatelny (PO 8-17, ÚT 8- 14, ST 8-18, ČT 8-14, PÁ 8-14).

Krabice zanecháte ve foyer, odkud je budeme postupně odvážet. Nemusíte je nikomu předávat, jen je tam odložíte. Při vstupu mějte nasazenou roušku. V případě potřeby je k dispozici dezinfekce.

Pokud byste měli krabic více, tedy nad 5 kusů, volejte na 602 936 292 pro koordinaci vykládky, budete mnou nasměrováni na centrální uložiště.

Jaké dárky zabalit, kolik jakých dárků potřebujeme a veškeré další informace o projektu se dozvíte na stránkách www.krabiceodbot.cz.

Těším se, že i letos přes ztíženou situaci se sejde velká hromada, která potěší nejedno dítko.

 

Krabice od bot_A5 leták_2020