PŘIJĎTE NA SÝPKU DISKUTOVAT O POLOZE HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ

Není náhodou, že jedno z osmi zastavení městského architekta na cestě mezi obyvatele města je znovu v Medlánkách. Město již si všimlo, že se o své okolí zajímáme a snažíme se aktivně vstupovat také do záležitostí celoměstského významu. Přijďte tedy i tentokrát. Poloha nádraží se týká nás všech, má návaznost na další rozvoj města a na jeho budoucnost.

KAM nádraží – Řeka nebo Petrov?

Městský architekt doporučuje nové nádraží v poloze u řeky. Proč je tato varianta pro Brno výhodnější? Proč potřebujeme nové nádraží? Jak to ovlivní město a vaši městskou část? Přijďte na setkání s Michalem Sedláčkem a týmem odborníků KAM, kteří vám osobně představí své odborné stanovisko.

Páté setkání se uskuteční 8. března 2017 ve Společenském centru Sýpka, Kytnerova 1a, Medlánky od 18.00. Vstup je zdarma. Připraveno pro vás bude drobné občerstvení.

Program
18.00 Prezentace městského architekta a jeho týmu
18.30 Moderovaná diskuze
19.00 Nádraží a vaše městská část – diskuze ve skupinách

Připravili jsme pro vás celkem 8 jízd napříč městskými částmi. Akce se uskuteční vždy ve čtvrtek v 18.00 hodin. Všechna setkání jsou přístupná, není třeba registrace a jsou zdarma, Neváhejte přijít na termín, který vám vyhovuje.

KAM-Sýpka

Tagy: